Butik iş özeni,

Endüstriyel üretim kalitesi.

İşletmelerin yüzünü, kentlerin dokusunu yenilemeyi seviyoruz.
4650
Mutlu Müşteri
13790
Tamamlanan Proje
230
Ürün Çeşiti
15
Yıllık Tecrübe
15 YILLIK TECRÜBEMİZLE SİZİNLEYİZ

Sny Reklam olarak bölgemizde 350'den fazla firmaya hizmet veriyoruz

Kurulduğumuz günden bu güne değişmeyen tek şey mesleğimize olan sevgimiz, saygımız ve ideallerimizdir. Gelişmiş son teknoloji makine parkurumuz ve alanında uzman çalışma arkadaşlarımız ile müşterilerimize ölçü-keşif, grafik tasarım, üretim, sevkiyat, montaj ve montaj sonrası hizmetlerini hızlı ve zamanında vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Çalışmakta olduğumuz uluslararası,ulusal ve yerel müşterilerimize ekonomik, kaliteli, hızlı ve sürekli hizmet sağlama çabasındayız. Firmamızın bugünleri gelmesinde katkısı bulunan tüm müşterilerimize,dostlarımıza ve personelimize şükranlarımızı sunuyoruz.

2008'den bu zamana kadar kaliteli hizmet ve asgari maliyet anlayışıyla, sektöründe öncü firma olma yolunda emin adımlarla yürümeyi, teknolojisi ve deneyimli çalışma arkadaşlarımız ile güvenilirliğini sürdürmeyi ilke edinmiş bir marka olarak hizmet vermekteyiz.

Yerel bazdaki öncülüğümüzü yurt genelinde verdiğimiz hizmetlerle pekiştirerek ulusal bazda kaliteli hizmet veren, çevreye duyarlı, saygın, güvenilir ve tercih edilen bir marka olmak.

DİJİTAL BASKI MAKİNESİ

Geniş format dijital baskı makinesi ile günlük 2400 m2’ye varan yüksek kalitede baskı imkanı. Kesintisiz – sonsuz iç mekan kalitesinde baskılar.

LAZER KESİM ve KAZIMA

Göz önündeki işlerinizde iyi sonuç alınan 1/10 mm hassasiyetinde lazer kesim makinesi. Pleksiglass, ahşap ve diğer metalik olmayan malzemelerde binlerce çeşit ürün üretebilmektedir.

CNC KESİM

Geniş ve uzun ürünleri üretebilmek veya kalın ahşap – metaller işlemek için kullanılan cnc router kesim makinesidir. Onlarca farklı malzemeyi işlemesiyle vazgeçilmezlerdendir.

KUTU HARF MAKİNESİ

Bilgisayar kontrollü sınırsız şekil ve font ile üretilebilen harfler ile tabelalarınız ve duvarlarınız yeniden yazılacak. Günlük yüzlerce harf ve şekil üretimi kapasitesi.

FOLYO KESİM

Hızlı ve hassas folyo kesim ile en küçüğünden en büyüğüne sticker kesim imkanı. Farklı ürün kataloglarından en ekonomik ve en üst kalite seriler ile araç kaplamadan, otobüs ve uçak giydirmelerine kadar geniş aralıkta üretim imkanı.

KAYNAK ve DİĞER ALETLER

Gaz altı ve elektrik kaynakları, alüminyum ve demir daire testereleri, pleksi büküm makinesi, derz açma makinesi, harf kenarı derz makinesi, hiltiler, matkaplar ve daha niceleri…

ANA ÜRÜN BAŞLIKLARIMIZ

Mimari Yönlendirme Levhaları, İş Güvenliği Levhaları, Duvar Panoları, Broşürlük, Showboard, Reklam Panoları, Alüminyum & Krom Kutu Harf, Dijital-Sticker Baskı ve farklı sektörlere yönelik AR-GE ürünleriyle birlikte ürün gamımızda 230’dan fazla ürün bulunuyor.

ÇALIŞMA ALANLARIMIZ

Tabela, Totem, Mimari Yönlendirme Levhaları, Kapı ve Duvar İsimlikleri, Işıklı ve Işıksız her türde Levha, İş Güvenliği Levhaları, Duvar Panoları, Broşürlük, Showboard, Reklam Panoları, Alüminyum & Krom Kutu Harf, Dijital-Sticker Baskı ve farklı sektörlere yönelik AR-GE ürünlerini tasarlıyor ve üretiyoruz.

AR-GE

Yeni ürünler ortaya çıkarmak için her gün heyecanla ve ilhamla çalışıyoruz. Ürünlerimizi en iyi koşullarda ve yüksek kalitede üretebilmek için makine parkuru, tasarım ve insan kaynaklarına büyük önem veriyoruz.